BLOMSTERTRAPPA, 1900-talets början.

20094. BLOMSTERTRAPPA, 1900-talets början.

Grönmålad.
2 hyllplan samt 2 krukhållare.
Längd 100, bredd 36, höjd 144 cm.

Slitage, torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grönmålad.

Slitage, torrsprickor.

Antal besök: 2 343