SKRIVBORD, 5 lådigt, 1900-talet början.

20093. SKRIVBORD, 5 lådigt, 1900-talet början.

Vitmålat.
Längd 119, bredd 57, höjd 74.

Bruksslitage, enstaka mindre märken på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålat.
Längd 119, bredd 57, höjd 74.

Antal besök: 906