SUSIE COOPER. Kannor, tre stycken.

2009086. SUSIE COOPER. Kannor, tre stycken.

För Grays keramik, Crown Works Burslem och en till. Höjd 12, 17 och 22 cm.

I bruksslitage
Vissa varor
Inre krackel
Litet fälgspån till bas på den största.

Tema

Susie Cooper Del 2

Gör en kostnadsfri värdering!

I bruksslitage
Vissa varor
Inre krackel

Tema

Susie Cooper Del 2

The Auction Hub
Antal besök: 450