SÄNG, Karl-Johan, 1800-tal.

SÄNG, Karl-Johan, 1800-tal.
20089. SÄNG, Karl-Johan, 1800-tal.

Mahogny. Höjd 135 cm, bredd 129 cm.
Bäddmått ca 110 x 200 cm.

Slitage, repor, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bäddmått ca 110 x 200 cm.

Antal besök: 3 321