LENA LINDERHOLM. kaffepanna, litografi, signerad och numrerad 4/225.

200891. LENA LINDERHOLM. kaffepanna, litografi, signerad och numrerad 4/225.

Bladmått ca 80 x 60 cm.

Lena Linderholm (Född 1947)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 80 x 60 cm.

Lena Linderholm (Född 1947)

Antal besök: 755