GUDRUN HOLM. Olja på duk, uppfordrad pannå, signerad.

200826. GUDRUN HOLM. Olja på duk, uppfordrad pannå, signerad.

25 x 36 cm.

Bubbla/släpper från pannån vid signatur. små fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 36 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 210