SOFFA, 1900-talets andra hälft, GP&J Baker tyg.

2008264. SOFFA, 1900-talets andra hälft, GP&J Baker tyg.

Sitthöjd 40 cm, längd ca 220 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre fläckar.

Antal besök: 923