JOHAN JOHANSSON. Pastell. Kustlandskap Skälderviken. Signerad Joh Johannson.

200805. JOHAN JOHANSSON. Pastell. Kustlandskap Skälderviken. Signerad Joh Johannson.

29x38 cm.

Ej undersökt ur ram.
Ram med skador.

Johan Johansson (1879–1951)

Gör en kostnadsfri värdering!

29x38 cm.

Ej undersökt ur ram.
Ram med skador.

Johan Johansson (1879–1951)

Antal besök: 1 176