LJUSKRONA samt LAMPETTER, 2 st, porslin och mässing. 1900-talets sista kvartal. Italien.

200787. LJUSKRONA samt LAMPETTER, 2 st, porslin och mässing. 1900-talets sista kvartal. Italien.

Höjd 87 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 87 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 568