PENSELVAS. Porslin. Dekor av skrivtecken. 1900-tal.

200785. PENSELVAS. Porslin. Dekor av skrivtecken. 1900-tal.

Dekor av blå skrivtecken.
Höjd 29 cm.
Märkt.

Krackelerad.
Sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av blå skrivtecken.
Höjd 29 cm.
Märkt.

Krackelerad.
Sprickor.

Antal besök: 577