BÄGARE, silver, Samuel Blomberg, Stockholm, 1817.

200717. BÄGARE, silver, Samuel Blomberg, Stockholm, 1817.

Höjd ca 7,5 cm.
Vikt 109 gram.

Slitage. Gravyr samt stämplad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 7,5 cm.
Vikt 109 gram.

Antal besök: 804