VÄGGSKÅP, allmoge, daterad 1778.

200685. VÄGGSKÅP, allmoge, daterad 1778.

Längd 78 cm, bredd 56 cm, höjd 108 cm.

Skador, senare bemålad, maskstungen, kompletterad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 000