SPEGEL med TRYMÅ, bronserad,1900-tal.

200684. SPEGEL med TRYMÅ, bronserad,1900-tal.

Trymå med stenskiva.
Spegel, 50x120 cm.
Trymå, höjd ca. 57 cm.

Bronsering med slitage. Ornament med skador.
Trymå ostadig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trymå med stenskiva.
Spegel, 50x120 cm.
Trymå, höjd ca. 57 cm.

Trymå ostadig.

Antal besök: 1 156