HÖRNSKÅP med VITRIN, 1900-tal.

200664. HÖRNSKÅP med VITRIN, 1900-tal.

Ca. längd 64, höjd 179 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. längd 64, höjd 179 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 697