BO HULTÉN. Landskap. Färgserigrafi. Signerad, daterad 90 och numrerad 131/220.

200643. BO HULTÉN. Landskap. Färgserigrafi. Signerad, daterad 90 och numrerad 131/220.

50x40 cm.

Bo Hultén (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

50x40 cm.

Bo Hultén (Född 1945)

Antal besök: 527