JÖRGEN FOGELQUIST. "Atlantis". Färgserigrafi. Signerad och numrerad PT.

200641. JÖRGEN FOGELQUIST. "Atlantis". Färgserigrafi. Signerad och numrerad PT.

42x35 cm
Med dedikation.

Jörgen Fogelquist (1927–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

42x35 cm
Med dedikation.

Jörgen Fogelquist (1927–2005)

Antal besök: 636