ARNE ASPELIN. Byggnader. Olja på pannå. Signerad Aspelin och daterad -46.

200635. ARNE ASPELIN. Byggnader. Olja på pannå. Signerad Aspelin och daterad -46.

38x46 cm.

Arne Aspelin (1911–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

38x46 cm.

Arne Aspelin (1911–1990)

Antal besök: 620