VÄGGUR, Gustaviansk stil, 1900-tal, förgylld, Stockholm.

200609. VÄGGUR, Gustaviansk stil, 1900-tal, förgylld, Stockholm.

Rikligt skuren dekor i form av rosor och bladverk. Urtavla märkt Skandia Stockholm
Höjd ca 48 cm.

smärre slitage och avskavd förgyllning, nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 48 cm.

Antal besök: 775