BRICKA. Massiv teak, Upsala Slöjd, 1900-talets mitt.

2005728. BRICKA. Massiv teak, Upsala Slöjd, 1900-talets mitt.

Massiv skålad teak, undertill märkt UPSALA SLÖJD.
65 x 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 435