SERVISDELAR, "Pyrå" Wilhelm Kåge Gustavsberg.

200551. SERVISDELAR, "Pyrå" Wilhelm Kåge Gustavsberg.

Bland annat citronpress, skålfat och tillbringare.
Grön skålfatens längd ca 29 cm.

Slitage, skador, krackelyrer, missfärgningar. Delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 606