SKÅLAR, Slipad kristall, 1800-tal.

200485. SKÅLAR, Slipad kristall, 1800-tal.

Höjder mellan 16 - 20 cm.

Ålderesslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder mellan 16 - 20 cm.

Ålderesslitage.

Antal besök: 560