SKÄNK SAMT 3 STOLAR, ek, jugend.

200483. SKÄNK SAMT 3 STOLAR, ek, jugend.

Skänkens längd 82, bredd 52, höjd 99 cm.

Slitage samt skador på klädseln.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 582