MANFRED FLYCKT. olja på pannå, blom stilleben, signerad.
200422. MANFRED FLYCKT. olja på pannå, blom stilleben, signerad.
60 x 50 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 50 cm.
Frufällans Auktionshus
1 714