Stadsauktion Sundsvall
Smycken & Ädelstenar
Armband
ARMBAND, silver, dekor av ekollon, G. Kaplan, 1900-talets mitt.
200421. ARMBAND, silver, dekor av ekollon, G. Kaplan, 1900-talets mitt.
Längd 18, bredd 2,2 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 18, bredd 2,2 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
2 239