LENNART ROSENSOHN. Landskap. Olja på pannå. Signerad L Rosensohn.

20038. LENNART ROSENSOHN. Landskap. Olja på pannå. Signerad L Rosensohn.

44 x 53 cm.

Lennart Rosensohn (1918–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 53 cm.

Lennart Rosensohn (1918–1994)

Antal besök: 2 921