SYBORD med låda i jugendstil. 1900-talets första hälft.

200361. SYBORD med låda i jugendstil. 1900-talets första hälft.

Sybord med uppfällbart lock till låda med 7 fack med/utan lock. Låda och nedre hyllplan med gallerverk
Höjd 77 cm
Bredd 54 cm
Djup 40 cm.

Bruksskick, repor, avslag, solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 77 cm
Bredd 54 cm
Djup 40 cm.

Antal besök: 782