BELA HRADIL. Olja på pannå, Stilleben, signerad Hradil.

200353. BELA HRADIL. Olja på pannå, Stilleben, signerad Hradil.

23 x 29 cm.

Små färgsläpp intill ramen.

Bela Hradil (1885–1968)

Gör en kostnadsfri värdering!

23 x 29 cm.

Små färgsläpp intill ramen.

Bela Hradil (1885–1968)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 380