MATTA, gallerimodell, Hamadan, 1900-tal, ca. 303x85 cm.

200348. MATTA, gallerimodell, Hamadan, 1900-tal, ca. 303x85 cm.

Röd bottenfärg.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd bottenfärg.

Bruksslitage.

Antal besök: 510