BJÄLLRA och VÅGVIKTER 2 st, mässing/järn, 1900-tal.

2003351. BJÄLLRA och VÅGVIKTER 2 st, mässing/järn, 1900-tal.

höjd 3 - 10 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 3 - 10 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 595