SUSIE COOPER FOR CROWN WORKS BURSLEM. Parti servisdelar.

2003279. SUSIE COOPER FOR CROWN WORKS BURSLEM. Parti servisdelar.

grön linje

3 tallrikar
4 kvällsmat tallrikar
5 sidoplattor
pin fat

krita slinga gräns

3 sidoplattor i matt glasyr

också en liknande Rex formad tekanna och lock

och en grupp Woods ware lergods med bullrush gränser (24).

tryckta märken (1932-64).

en tallrik med nagg, färgning och krackelyr,
till andra bitar.

Tema

Susie Cooper Del 2

Gör en kostnadsfri värdering!

grön linje

3 tallrikar
4 kvällsmat tallrikar
5 sidoplattor
pin fat

krita slinga gräns

3 sidoplattor i matt glasyr

tryckta märken (1932-64).

till andra bitar.

Tema

Susie Cooper Del 2

The Auction Hub
Antal besök: 369