TAKARMATUR, Werner Schou för Coronell Electro A/S, Danmark, 1900-talets andra hälft.

200326. TAKARMATUR, Werner Schou för Coronell Electro A/S, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Klotformad i plåt och koppar
Diameter ca 40 cm.

Ej genomgången
Repor på några av de svarta plåtdelarna på ovansidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klotformad i plåt och koppar
Diameter ca 40 cm.

Ej genomgången

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 104