LEKSAKSBILAR, bland annat Tekno.

200316. LEKSAKSBILAR, bland annat Tekno.

Postbil samt postmotorcykel Tekno, diverse bland annat Dinky Toys och Corgi.

Skadat styre på motorcykel.
Slitage och skador, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skadat styre på motorcykel.

Antal besök: 1 547