LARS BERTLE. OLJA PÅ PANNÅ, signerad Bertle.

2003160. LARS BERTLE. OLJA PÅ PANNÅ, signerad Bertle.

35x26 cm.

Bruksslitage.

Lars Bertle (Född 1925)

Gör en kostnadsfri värdering!

35x26 cm.

Bruksslitage.

Lars Bertle (Född 1925)

Antal besök: 416