LITOGRAFISKT TRYCK, efter CARL LARSSON "Hvet du Hvad? Var god och glad" 1900-talets första del.

200312. LITOGRAFISKT TRYCK, efter CARL LARSSON "Hvet du Hvad? Var god och glad" 1900-talets första del.

36 x 54 cm.

Lätt vågigt blad, samt enstaka spån innanför glaset.

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 54 cm.

Antal besök: 3 634