ANDERS CLAUSEN. Olja på duk.

ANDERS CLAUSEN. Olja på duk.
2002875. ANDERS CLAUSEN. Olja på duk.

Landskap med kor. Signerad.65x88 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 645