PARTI TAVLOR. 6 delar. Bl. a Färgetsning. Arthur Bengtsson. Tryck. Björn Wiinblad.

200270. PARTI TAVLOR. 6 delar. Bl. a Färgetsning. Arthur Bengtsson. Tryck. Björn Wiinblad.

Färgetsning. Vinterlandskap. Arthur Bengtsson. Signerad. 43x30 cm.
Akvarell. Flicka med blomsterkrans. Signerad. 40x28 cm.
Tryck. Jordbruksarbete. Johan Johansson. Signerad. 32x44 cm.
Teckning. Hus i landskap. Signerad. F Kähler?. 30x40 cm.
Tryck. Kvinna med blomsterbukett. Björn Wiinblad. Signerad i trycket. Daterad -55. Bildyta ca 46x36 cm.
Litografi. Änder vid sjö. Helge Hupe. Signerad. Daterad 89. Numrerad 109/150. 33x46 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 2 823