BOKSKÅP, nyrenässans, 1800-tal.

20024. BOKSKÅP, nyrenässans, 1800-tal.

Delvis i rotfanér. Nyckel finns. Längd 119, bredd 42, höjd 217 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 3 037