GLAS. 2 delar. Kosta Boda. Kjell Engman samt Ulrica Hydman-Vallien.

200214. GLAS. 2 delar. Kosta Boda. Kjell Engman samt Ulrica Hydman-Vallien.

Vas. Dekor av träd och fåglar. Kjell Engman. Etikettmärkt Kosta Boda. Signerad Kosta Boda K Engman 42732. Höjd 23 cm.
Skulptur "Flower power" Ulrica Hydman-Vallien. Etikettmärkt Kosta Boda. Höjd 16,5 cm.

Vas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas med nagg.

Antal besök: 5 522