Vas. Dekor av träd och fåglar. Kjell Engman. Etikettmärkt Kosta Boda. Signerad Kosta Boda K Engman 42732. Höjd 23 cm. Skulptur "Flower power" Ulrica Hydman-Vallien. Etikettmärkt Kosta Boda. Höjd 16,5 cm.
Vas med nagg.