SKÅP, Gustaviansk stil, 1900-tal.

200203. SKÅP, Gustaviansk stil, 1900-tal.

Grönmålat. 4 hyllplan, samt besticklådor i överskåpet, 1 hyllplan i nedre skåpet. Längd 110, bredd 45, höjd 182 cm.

Smärre färgbortfall, stötmärken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 065