SYBORD med låda. 1940-tal.

SYBORD med låda. 1940-tal.
200183. SYBORD med låda. 1940-tal.

Bord i lövträd med en låda och uppfällbart lock över utrymme med 5 fack för symaterial
Höjd 70 cm
Bredd 49,5 cm
Djup 38 cm.

Bruksslitage, solblekt, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70 cm
Bredd 49,5 cm
Djup 38 cm.

Antal besök: 776