PARTI TAVLOR. 5 delar. Bl. a. Etsning. Emil Westman. Motiv från Malmö.

200182. PARTI TAVLOR. 5 delar. Bl. a. Etsning. Emil Westman. Motiv från Malmö.

Gouache. Hus i landskap. Signerad GN. Daterad 1941. 27,5x25 cm.
Etsning. Motiv från rundellsgatan Malmö. Emil Westman. Signerad. Numrerad 40/50. 23x15 cm.
Träsnitt. Villa i landskap. Okänd konstnär. Signerad. 27x34
Pastell/akvarell. Stilleben med blommor. Catharina Kinberg. Signerad. 30x21 cm.
Pastell. Stilleben med kopparkittel. Carsten. Signerad. 47x20 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 303