POKAL samt ÄGGKOPP, silver, C G Hallberg, Stockholm, 1900-talets första hälft.

200175. POKAL samt ÄGGKOPP, silver, C G Hallberg, Stockholm, 1900-talets första hälft.

Pokal, C G Hallberg Stockholm 1934, höjd ca 17 cm.
Äggkopp, C G Hallberg Stockholm 1903, höjd ca 6,5 cm.
Total vikt ca 294 gram.

Gravyrer. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 294 gram.

Gravyrer. Bruksslitage.

Antal besök: 1 407