äggformad fåtölj.

äggformad fåtölj.
2001603. äggformad fåtölj.

Roterbar Vitlackerad glasfiberarmerad plast, röd klädsel. HxB: 133 x 80 cm.

Tecken på slitage, repor, en tår på botten av sätet.

Gör en kostnadsfri värdering!
2001603. äggformad fåtölj.

Antal besök: 2 923