GOLVLAMPA tvåarmad, 1900-tal.

GOLVLAMPA tvåarmad, 1900-tal.
20014. GOLVLAMPA tvåarmad, 1900-tal.

Golvlampa med två armar, märkt AJH pat 7.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 14 859