GUSTAV NORDAHL. VÄGGRELIEF i gips. "Avskedet". Signerad och daterad G N 1945.

200148. GUSTAV NORDAHL. VÄGGRELIEF i gips. "Avskedet". Signerad och daterad G N 1945.

88,4x60 cm
Avliden år 1992.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

88,4x60 cm
Avliden år 1992.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 718