SPEGEL. Biedermeier. 1800-talets mitt.

200138. SPEGEL. Biedermeier. 1800-talets mitt.

Spegel i trä med utskuret krön med rocailler
Spegelytans höjd 42 cm, bredd 26 cm
Totalhöjd 57,5 cm, bredd 33,5 cm.

Bruksskick.
Spegelglas med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.
Spegelglas med fläckar.

Antal besök: 739