JOSEP LLIMONA. Sidan Florentine.

2000564. JOSEP LLIMONA. Sidan Florentine.

Stuckaturbyst belagd i brons, redigerad av Esteve y Cia i början av 1900-talet, original bas i alabaster. Med tillverkningsetikett
26x23x13 cm.

Patina slitage och ytsmuts.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

26x23x13 cm.

Patina slitage och ytsmuts.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 553