CLAESSON KOIVISTO RUNE. Fåtölj, "Igloo", Cappellini, 2000-talets början.

2000382. CLAESSON KOIVISTO RUNE. Fåtölj, "Igloo", Cappellini, 2000-talets början.

Snurrbar. Lila textilklädsel. Ej märkt. Bredd ca 87 cm, sitthöjd ca 46 cm, total höjd ca 68 cm.

Bruksslitage, fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar, repor.

Antal besök: 714