VAGN till åkgräsklippare/trädgårdstraktor, Stiga.

2000259. VAGN till åkgräsklippare/trädgårdstraktor, Stiga.

Totallängd: 160 cm, lastmått:95x80 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 2 037