CALLE NYLAND. Olja på duk, Hönor på gödselstack, signerad och daterad 1931.

200020. CALLE NYLAND. Olja på duk, Hönor på gödselstack, signerad och daterad 1931.

Tavelbelysning ingår.
70 x 75 cm.

Krackelyr, tryckmärken, färgbortfall, små hål i duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tavelbelysning ingår.
70 x 75 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 106